Regisztráció Elfelejtett jelszó

gdp

Spade Előzmény: #832429

Már nem nagyon akartam ide beírni mert minden lényegest sztem elmondtam. A statisztikák szerint keresünk többet igen, de a módszertant az eu adja és akkor mindenhol csalás van. De nincs mert meg kell nézni az adóbevételeket amik a fizetésekhez kapcsolódnak (tudom vannak fekete jövedelmek is) azok is kb a statisztika szerint nőnek és meg kell nézni a fogyasztási adatokat a boltok zsúfoltságát mind a növekvő keresetekről árulkodnak.

A választási rendszer sztem nem rosszabb mint 2010 előtt volt OV ráadásul abban is 2/3-t szerzett, sőt sztem ebben nehezebb 2/3-t szerezni. Az alrendszerek oktatás eü stb OV előtt is szarok voltak. Nyilvánvaló h javítani csak a többlet jövedelemből lehet ezért is fontos a gdp ha nincs növekedés nincs miről beszélni nem fog javulni igazából semmi mert nincs miből. A megbukó vezetőket az euban is kb mindig perbe vonják ez volt Sárközivel, Berlusconival, kohlal st. stb. és ez lesz sztem Merkellel a balkánról meg ne is beszéljünk horvát/román/szerb/macerdon stb. A szabadság meg már relatív a németeknél már le sem írhatod h migráns mert Angela kérésére kidobnak a fészről meg valszeg a munkahelyedről és ez van a svédeknél is, akkor hol itt a (szólás) szabadság ? pedig ez a legfontosabb szabadságjog mert ha ez nincs akkor semmi nincs a gondolat rendőrség megakadályoz mindent. Nem arről van szó h ne lenne nagy vonalakban igaz amit ov-ről írsz hanem h a világban sincs lényegében máshogy. A dípsztét abban más h durván belenyul az egész eu etnikai összetételbe és ezzel gyakorlattilag szétveri az államokat és állandó zavargások lesznek aminek a végén egy kínai rendszerú vagy orwelli kemény katonai ráadásul MI által kontrollált diktatura fog rendet tenni. Akkor majd visszasírja mindenki az aranykorszakot az ov demokráciát már aki él akit nem írtottak ki a betelepült etnikai és vallási (muzulmán) tisztogatások az átmeneti diktatúra előtti rendszerben. Túl kell tudni nézni az ov rendszeren. Aki ebben nem hisz az nyugodtan ne lásson túl ov-n és segítse hatalomra az ellenzék valamelyik sori által pénzelt pártját és hamar megláthatja megtapogathatja a nagy számú saját migrijeinket abban szinte biztos vagyok