Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Hogyan kezdjek neki?

DLPH Előzmény: #671

15 perces

lutri

30 perc

vakszerencse

1 órás

chart képezheti normális trade alapját, de csak olyannak, aki tudja mit miért tesz, és nagy rutinnal képes elviselni nagy volát, itt behatárolhatóak várható mozgásintervallumok, mielőtt célba érnél, kikezd rendesen, ehhez kell nagy rutin

napi

minden épeszű trade alapja, az első olyan bontás, amiben olyan valószínűséggel valósul meg a várt célod, ami ésszerű keretek közt van, és nem kaszinó, napos chartnál már eleve olyan a poziméret, ami elviseli az előre belőtt romláis intervallumot, melyet kikerülni nem tudsz, napossal lehet közép és hosszútávon eredményesen profittal tőzsdézni

heti

már használható olyan dolgokra, melyek 3000 forint brutó áron kapható könyvekben értéktelen Ta elemzések eszközei...támaszok, ellenállások, alakzatok némelyike....itt már ezek is működnek, hetes támasz tart , ha tetszik ha nem...hetes ellenállás fog, ha tetszik ha nem...trend belövésére is használom, persze sok mást is...

Ennyit tudok Neked erre mondani. Szia.