Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Hogyan kezdjek neki?

csapa Előzmény: #483

Háát akkor elkezdeném, úgy látom én vagyok az egyetlen kezdő.

Nézünk különféle időtartamú chartokat. Leggyakrabban amit látok az a 60 perces elemzés, de:

..a kérdés, hogy mi alapján választjuk ki azt, hogy:

- 15 percest

- 30 percest

- 60 percest

- Napi

-vagy Heti chartot nézünk?

Mikor melyiket kell/érdemes alkalmazni?