Re: Hogyan kezdjek neki?
csapa Előzmény: #483Háát akkor elkezdeném, úgy látom én vagyok az egyetlen kezdő.
Nézünk különféle időtartamú chartokat. Leggyakrabban amit látok az a 60 perces elemzés, de:
..a kérdés, hogy mi alapján választjuk ki azt, hogy:
- 15 percest
- 30 percest
- 60 percest
- Napi
-vagy Heti chartot nézünk?
Mikor melyiket kell/érdemes alkalmazni?