Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #8254

SP valoban az is lehetne, de sztem csak árinti az eső csatorna tetejét majd, is lefordul. Egy ford. fejváll a 150-es sp célárammal nehezen összeegyeztethető. :)