Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Alter Előzmény: #8212

SP500,feltettem egy chartot 2 napja (Alter SNP500 a fejléc alatt).ÁNY-ben én is naposat nézek persze,de sztm a kérdés most SP500 fej-váll. ?