Re: nincs cím 2009. március 15. 16:30 Alter Előzmény: #8212 SP500,feltettem egy chartot 2 napja (Alter SNP500 a fejléc alatt).ÁNY-ben én is naposat nézek persze,de sztm a kérdés most SP500 fej-váll. ?