Re: nincs cím 2009. március 14. 23:53 rbbj11 Előzmény: #8191 a ford. fejvállról 6 hónapnál nagyobb időtáv chartjára gondolok...És napos gyertyákat nézek csak. Futures kapcsán mire gondolsz? Gondolom nem a nyomda future-re....