Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #8191

a ford. fejvállról 6 hónapnál nagyobb időtáv chartjára gondolok...És napos gyertyákat nézek csak.

Futures kapcsán mire gondolsz? Gondolom nem a nyomda future-re....