Re: nincs cím
Alter Előzmény: #8151Na mégegyszer:szerintem,ha USA jó és nálunk nem tüzeskednek a gyerekek,akkor sáv 600-800 között.Időbe tellett,amíg rájöttem,hogy szerinted péntek volt a ford. f-v-ból a fej-,ha ez összejön,akkor Merkel felkéri hazánkat,hogy mégiscsak csatlakozzunk,de azonnal az euróövezethez és ragaszkodna ahhoz,hogy az ÁNY nyomtasson mindenkinek.Én a longot keresem,de a nyomodba sem léphetek. :)
(Én 13 -kor nézem a futureket a beszálláshoz,vélemény?)