Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #8141igaz, DE ez simán lehet fordított fejváll is! Mit szólnál hozzá 1050-es célárral? ;)
És sztem meg egyáltalán nem tört ki a szűkülő háromszögből, mert annak a háromszögnek a talpa kb. 610. Sokkal inkább gondolom, hogy az osztalék hírére felfelé tör ki belőle. És akkor az első szint 700, ami önmagában is szép hozamlehetőség.