Regisztráció Elfelejtett jelszó

DAX

Lenthor Előzmény: #811135

Sziasztok, jó reggelt!

A DAX felmehet 13.124-ig és 13.175-ig.

Az esetleges felmenetelt shortnyitásra használom.

Alul, ha töri a 13.000-et, akkor még 12.950-nél van egy kisebb támasz, de ez már azt jelentené, hogy elindult 12.700 majd 12.500 alá.

https://invst.ly/66ufl