DAX
Ricsi Előzmény: #811134Sziasztok:)
Csak jelzem, spanyolországban holnap munkanap, tehát ha valaki figyelni akarja, és lesz nagy elmozdulás, a nyitva maradt dax-okat lehet fedezni (hedge). Már akit érint természetesen, egyébként karácsonyozzatok nyugodtan.