Regisztráció Elfelejtett jelszó

DAX

Ricsi Előzmény: #811134

Sziasztok:)

Csak jelzem, spanyolországban holnap munkanap, tehát ha valaki figyelni akarja, és lesz nagy elmozdulás, a nyitva maradt dax-okat lehet fedezni (hedge). Már akit érint természetesen, egyébként karácsonyozzatok nyugodtan.