Regisztráció Elfelejtett jelszó

DAX

Lenthor Előzmény: #811022

Egy nagyon bonyolult "Y" hullám a-b-c hullámai. Az alj elképzelhető, hogy 12.300 környékén vagy 12.500-nál lehetne.

A képet elteszem, mert ha bejönne, akkor kezdeném kapiskálni a DAX mozgását.

https://invst.ly/65r93

Fibok alapján: itt azért pink színnel berajzoltam a minimális aljat is a 12.500-at.

https://invst.ly/65ra6

Nem semmi! A rajzomat most rátettem a 11.867-es aljra és a 13.525-ös tetőre és a fibok szinte metszik a berajzolt vonalaimat.

https://invst.ly/65rcq

Természetesen mindez csak akkor érvényes, ha sikerül letörni a 13.000-es és a 12.950-es szintet.

Addig még bármi lehet, akár emelkedés is.