Regisztráció Elfelejtett jelszó

DAX

Lenthor Előzmény: #811021

Ha az előző öt hullámost vesszük alapul, akkor valahogy így nézne ki fibo alapján. De gyanús, hogy az "Y" hullám nem így fog felépülni.

https://invst.ly/65qkw