DAX 2017. december 21. 22:36 Lenthor Előzmény: #811021 Ha az előző öt hullámost vesszük alapul, akkor valahogy így nézne ki fibo alapján. De gyanús, hogy az "Y" hullám nem így fog felépülni.https://invst.ly/65qkw