Hozzászólás 2016. november 21. 11:59 matgab Előzmény: #784475 most nézem , hogy be sem írtam csütörtökön, hogy ITX pakk csökkentést csináltam... Ennek megfelelően mára már több, mint 1%-ot emelkedett...