Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

matgab Előzmény: #784475

most nézem , hogy be sem írtam csütörtökön, hogy ITX pakk csökkentést csináltam...


Ennek megfelelően mára már több, mint 1%-ot emelkedett...