Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

matgab Előzmény: #784444

igen, ez az amikor beírom a vételt, de vagy nem is veszek, vagy csak sokkal kevesebbet veszek, mint amit gondoltam, azért, hogy kicselezzem a saját faktorom- és utána olyan eszeveszett ralliba kezd a papír, ahogyan esni szokott a vételem után.

Mostanában a ZTO-n kívül eljátszottam ezt a Deutsche Bankkal (kevés vétel) és a napon belül 50%-ot emelkedő Hertz-el is...

Már beírtam a hertznél a darabszámot, leokéztam, de aztán amikor meg kellett volna erősíteni, akkor eszembe jutott a faktor és csak fele annyit vettem... Persze inkább legyen benne az ember 20%-ig egy jó businessben, mint egy rosszban 100%-osan...