Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

matgab Előzmény: #784323

tegnap beálltam ZTO.US vételre 14.8-ra, de már épp nem kaptam... Áhh mondom nem rohanok az árfolyam után, mert akkor mindig megszívom... Most meg 16.49 volt...