Hozzászólás 2016. november 17. 10:12 matgab Előzmény: #784267 ageas részvényem fél évvel a vásárlást követően (és 20-25%-os nem realizált bukások után) mára ismét plusszos eredményű lett...Ha még egy kicsit megy felfele, akkor eladom és akkor indulhat az igazi rally...