Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

matgab Előzmény: #784267

ageas részvényem fél évvel a vásárlást követően (és 20-25%-os nem realizált bukások után) mára ismét plusszos eredményű lett...

Ha még egy kicsit megy felfele, akkor eladom és akkor indulhat az igazi rally...