Grat!
matgab Előzmény: #783906azért itt az elnökválasztás után értem, hogy zuhannak az alter energia cégek, felmennek az egészségügyi és az építő cégek árfolyamai, még azt is megértem, hogy a nyersanyagok felmennek, még a bankokat is be lehet magyarázni, hogy miért mennek fel, de hogy az office depot mi lelte pl. vagy a zuhanó fegyvergyártók mellett miért szárnyal az LMT vagy hogy miért esnek a dohánytermelő cégek azt árulja már el valaki?
Azt sem értem, hogy az Inditex miért esik ennyire? Miközben az usa kisker cégek emelkednek (talán a vám szigorítások miatt??)