Grat!
matgab Előzmény: #783838az a baj, hogy én megpróbálok kicseszni a faktorral és ezért, mint írtam direkt csak keveset vettem, hogy essen be és akkor veszek olcsón.
De a faktorral nem lehet kicseszni, és ilyenkor ha keveset vettem belőle (DBK, OTP) úgy látszik elkezd emelkedni, hogy fájjon a szívem az elvesztegetett nyerők miatt...