Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

halihó

matgab Előzmény: #777164

meg is kerestem a PF-en...

"

(#56055) Re: OTP Good morgen
Értékelés: 0
előzmény (#56054: hajra) | válasz erre | 2008. Április 11. - 13:14

deodornak,
szokásos NYESZ EQ jutalék 0,15%

Na látjátok, nem is volt olyan rossz kiszállni reggel...
Az idő utólag mindent orvosol...

Ja freesoft vétel, most abban érzem az esés közeledtét... "