Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

halihó

matgab Előzmény: #777161

sőt.. 2011-es beszerzés is már értékpapír transzfer volt... Lehet, hogy ezek még válság előtti részvények voltak?