Regisztráció Elfelejtett jelszó

halihó

matgab Előzmény: #777125

fressoft pakkom maradék harmadát ma elvitték... 2011 óta tartottam, mindig bíztam benne, hogy nyerséggel adom el...

Pedig anno 2100-ért vettem és azóta volt már 1000 alatt is... Akkor kellett volna még rávásárolnom...