Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #773303

rájár a rúd a részvényeimre...

"Elég csúnyán fest a Nike részvényének technikai képe, hiába van itt a foci EB, a befektetők félnek, hogy a korábban látott magas növekedési ütemet nem tudja tartani majd a cég. A heti grafikon alapján már le is tört egy támasz, így nagyobb zakó sem elképzelhetetlen." KBC