Re: nincs cím
matgab Előzmény: #773303rájár a rúd a részvényeimre...
"Elég csúnyán fest a Nike részvényének technikai képe, hiába van itt a foci EB, a befektetők félnek, hogy a korábban látott magas növekedési ütemet nem tudja tartani majd a cég. A heti grafikon alapján már le is tört egy támasz, így nagyobb zakó sem elképzelhetetlen." KBC