Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

olvas0 Előzmény: #772885

Bajban a K+S, több éves mélypont jöhet

Nem túl erős az utóbbi napokban a műtrágyagyártó K+S árfolyama, ráadásul fontos szinteket tört le a részvény, amivel egy 10 százalékos további esésre is nagy esély van most. Ha csak nem javul látványosan a globális piaci hangulat, akkor a többéves mélypontokig is visszacsúszhat a papír.

https://www.kbcequitas.hu/elemzesek/bajban-a-k-s-tobb-eves-melypont-johet?utm_source=research&utm_medium=email&utm_campaign=vonalzo