Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #772882

pitsába!! 100 USD-s ár óta nézegetem a linkedin-t, mert láttam benne a fantáziát...

Ezt bezzeg felvásárolják, a tetves K+S-t meg nem...