Re: nincs cím 2016. június 13. 15:23 matgab Előzmény: #772882 pitsába!! 100 USD-s ár óta nézegetem a linkedin-t, mert láttam benne a fantáziát... Ezt bezzeg felvásárolják, a tetves K+S-t meg nem...