Re: nincs cím
Stef Előzmény: #772355Ajánlom figyelmedbe az Amibroker + Yahoo history integrációt. Az sem tökéletes, egy kis kézi munkával jár, de már közelít hozzá.
A legjobb az InteractiveBrokers + Amibroker integráció lenne, na, az tökéletes. Csak hát a franc akar most IB számlát nyitni...
(vagy Google/Yahoo feed + MotiveWave vagy IB + MotiveWave)