Re: nincs cím
matgab Előzmény: #772303fos ez a stooq.com is...
Ha véletlenül rákattintasz arra, hogy ne a last session-t mutassa, hanem egy előző napot, akkor nézegethetem , hogy az a részvényem +1%-ban van, ami a valóságban épp leszánkázott -11%-ig...