Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #772303

fos ez a stooq.com is...

Ha véletlenül rákattintasz arra, hogy ne a last session-t mutassa, hanem egy előző napot, akkor nézegethetem , hogy az a részvényem +1%-ban van, ami a valóságban épp leszánkázott -11%-ig...