Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #764309

lakást eladtam végül, felalkudtunk még 2 millát...

Úgyhogy most vettem még Inditex részvényt... Holnap jön az éves gyors...