Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #764196

zsír! végre te is nyersz már valamit :)

nekem is kéne végre lépni, de a sok szabadság, buli, meg síelés elvitte az időmet. persze hogy mindig ilyenkor indulnak neki a tőzsdék!