Re: nincs cím 2016. március 8. 15:03 Bendeguz Előzmény: #764196 zsír! végre te is nyersz már valamit :) nekem is kéne végre lépni, de a sok szabadság, buli, meg síelés elvitte az időmet. persze hogy mindig ilyenkor indulnak neki a tőzsdék!