Re: nincs cím
matgab Előzmény: #76353715%-os esés után kissé feltámadni látszanak az aranybányáim (Goldcorp plusz gold miner ETF)
Eladott OTP-m már lassan megugrotta a +10%-ot, csakúgy mint GSPARK-om.
Gamestopom is 40% esés óta majdnem 20%-ot visszamászik lassan.
Apple esett 30%-ot, most visszamászott vagy 5-öt...
Seadrill is nyolcadolás óta már csak ötödölésben van szinte.
KORS eladásomat követően már kb 20%-ot emelkedett.
Inditexem bő 20% százalék esés után már csak kicsit több, mint 10% minuszban van, míg Raiffeisenem kb 25% bukóhoz képest már csak 10-15% minusz körül van.
K+S a -40%-hoz képest már "csak" - 30% körül van...
Amiket erősen néztem , de végül nem vettem:
Osram ment majdnem 50%-ot az elmúlt időben,
Linkedin 15%-ot,
Mylan 15%-ot...
Rank progress a béka segge alatt továbbra is.
Freesoftot tartom 2011 óta, ha szerencsém lesz nemsokára eléri a beker árát...
Szóval a faktor köszöni továbbra is szépen megvan.