Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #763537

15%-os esés után kissé feltámadni látszanak az aranybányáim (Goldcorp plusz gold miner ETF)

Eladott OTP-m már lassan megugrotta a +10%-ot, csakúgy mint GSPARK-om.

Gamestopom is 40% esés óta majdnem 20%-ot visszamászik lassan.

Apple esett 30%-ot, most visszamászott vagy 5-öt...

Seadrill is nyolcadolás óta már csak ötödölésben van szinte.

KORS eladásomat követően már kb 20%-ot emelkedett.

Inditexem bő 20% százalék esés után már csak kicsit több, mint 10% minuszban van, míg Raiffeisenem kb 25% bukóhoz képest már csak 10-15% minusz körül van.

K+S a -40%-hoz képest már "csak" - 30% körül van...

Amiket erősen néztem , de végül nem vettem:

Osram ment majdnem 50%-ot az elmúlt időben,

Linkedin 15%-ot,

Mylan 15%-ot...

Rank progress a béka segge alatt továbbra is.

Freesoftot tartom 2011 óta, ha szerencsém lesz nemsokára eléri a beker árát...

Szóval a faktor köszöni továbbra is szépen megvan.