Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #763529

no várj csak, még nem telt el a 2 hét. Az Inditex vételem is úgy nézett ki az első 5 napban, hogy jó lesz, aztán most tápászkodik felfele -20%-ról...