Re: nincs cím 2016. március 2. 17:55 matgab Előzmény: #763529 no várj csak, még nem telt el a 2 hét. Az Inditex vételem is úgy nézett ki az első 5 napban, hogy jó lesz, aztán most tápászkodik felfele -20%-ról...