Re: nincs cím
Kissherceg Előzmény: #738620gondolkoztál már azon, hogy ha vállalkozást indítasz az hogyan befolyásolná a nemzetgazdaságot? Tehát pl állampapír helyett. Vajon trauma regionális lenne vagy csak országos? :))
nem szopatlak, de én még mindig -1.800.000-ben vagyok a faktorral, nem felejtek :D