Re: nincs cím
matgab Előzmény: #738599kvára...
Még mindig nem tudja a világ, hogy mitől esett 10%-ot az Apple...
Pedig én előre megmondtam...
http://www.portfolio.hu/short/tessek_ezert_esik_az_apple.4.217859.html
kvára...
Még mindig nem tudja a világ, hogy mitől esett 10%-ot az Apple...
Pedig én előre megmondtam...
http://www.portfolio.hu/short/tessek_ezert_esik_az_apple.4.217859.html