Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

joepappa Előzmény: #738499

meg kell csinálni a matgab indikátor zrt-t és pénzért mondanád csak el hogy mit vettél. :) összedobunk egy honlapot elmész nyilatkozni a gazdasági rádióba mokkába bárhova. az előfizetői pénzek felét befektetjük osztalékpapírokba a többit mehet spekulatív pozikba aztán lássuk mit tud a faktor. :) leszek vezérigazgató szívesen :)