Re: nincs cím
matgab Előzmény: #7384728-8% minusz a KORS és a SDRL...
Valakik már tudják a KORS gyorsjelentését előre? És erre fel volt a kivezetési pletyka, hogy ki tudjanak szállni?
Mondjuk az Apple is 2,5% minusz... a faktor az faktor. Ha 200 milliárd dollár van csak egy cégben, az lófütty a faktornak...