Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #738472

8-8% minusz a KORS és a SDRL...

Valakik már tudják a KORS gyorsjelentését előre? És erre fel volt a kivezetési pletyka, hogy ki tudjanak szállni?

Mondjuk az Apple is 2,5% minusz... a faktor az faktor. Ha 200 milliárd dollár van csak egy cégben, az lófütty a faktornak...