Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #734896

tudom ám még überelni a szituációt...

Szóval tegnap mégis sikerült még visszavásárolnom 2 jegyet 4000-ért, így bukó nélkül.

Elmentünk, bnő gondolva, hogy a Budapest Bar koncertre kiöltözik, felvette a magas sarkúját és a fehér nadrágját.

Na most, ha az ember koncerten áll, akkor a magas sarkú (főleg ha nincs hozzászokva) kva kényelmetlen, fehér nadrágban viszont a BP Parkban nem lehet leülni mert koszos lesz.

Úgyhogy fél óra nyafogás után ott kellett hagyni a koncertet is. Így végülis nem is csak 1500-at buktam a dolgon, hanem mind az 5500-at.

Legközelebb okos leszek és a kerítésen kivülről hallgatom a koncertet.