Re: nincs cím
matgab Előzmény: #734772vettem 2 db Budapest Bar koncertjegyet 5500-ért. Aztán úgy volt hogy lesz inkább más program, ezért eladtam, de épp senki nem akart 4000 felett venni, ezért 4000-ért.
Aztán a másik prg sztornózodott, megnézem, hogy mennyiért kínálják a jegyeket, most meg senki nem akar 5000 alatt adni kettőt (helyszínen meg 3000). Pont olyan , mint a részvénypiac...