Re: nincs cím
JP Előzmény: #734432Ha már annyi részvényed esik, attól függetlenül, hogy mikor-hol vettél belőlük, nem kezdesz el azon gondolkodni, hogy shortolnod kellene a papírokat a piacon, nem pedig longolni?! Hm? :-) Most képzeld, mindegyikkel nyerőben volnál! Nem is kéne októberig várjál azzal a tenerifével :-)