Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #734375

ez a kva kors csak esik és esik. Meg a seadrill is, meg a richter is (kivéve ma). meg a pko és a freesoft is... a rank meg akkorát esett előtte, hogy most csak erőt gyűjt, hogy legyen honnan esnie...

Egyedül az Eli Lilly a kivétel, de az is csak azért, mert azt hittem, hogy mindent eladtam, ami volt, de a másik számlámon volt még belőle egy harmadnyi.

No meg a Raiffeisen, ami egy kicsit felment aztán esett mint az ólajtó, most meg visszakorrigált.

Remélem a jövő héten minden megfordul, mert azért ez így nem vicces...