Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #734096

épp az ilyen okokból lehetséges a befektetés az értékpapír-piacon! Ha nem lennének anomáliák, mindig helyesen lenne árazva minden, akkor lehetetlen lenne banki kamatnál többet fogni