Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #734090

egyszerűen nem értem, hogy ha 45 USD-nél 10 USD volt a seadrill, akkor most 61 USD-s olaj árnál hogy lehet 11 USD a Seadrill.

Azt sem értem, hogy ha a KORS 4USD körüli profitra számít 2015-re, akkor hogyan lehet az ára 47 USD?? Az majdnem 10%-os hozam éves szinten...

Azt sem értem, hogy ha a rubel erősödik és a richternél egyre inkább kézzelfogható közelbe kerülnek az új gyógyszerek, bővül , mint az atom és gyakorlatilag bármelyik pillanatban lehet egy esetleges felvásárló -mert ez az iparági trend és a ricsi nem drága- akkor miért nem 6k-n (na jó, legyen 5k) az árfolyama??