Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #733811

az a baj, hogy minden részvényem olyan, hogy amikor minden emelkedik, akkor stagnálnak, amikor meg egy picit is esőbe fordulnak a dolgok, akkor meg zuhannak...