Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #733298

na ma legalább a raiffeisen rallízott egyet.

A richter kiábrándító lett, a PKO is valamelyest javított, de neki azért van hova javítani bőven...