Re: nincs cím 2015. június 2. 10:41 matgab Előzmény: #731973 Ezt a kurta ELMÜ ÉMÁSZt, hogy megint pont a nagy megugrás előtt egy nappal sikerült eladni... :-( agyam eldobom...