Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #731972

Be szépen elkaptam egyelőre ennek a KORS-nak az alját! :-) (nem akarom azért elkiabálni, de talán beindult ma). Azért a 4 USD-s eredmény nem 48 USD-s árfolyamot igazolna...