Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #731906

ELMÜnél teljesült már a +10% EMASZnál még csak +7,8% a pénteki eladásomat követően...:-((

a faktor az faktor...