Re: nincs cím 2015. május 29. 16:01 matgab Előzmény: #731873 Ez az Eli Lilly nagyon szépen teljesít.. Lorrilardot meg eladtam osztalék előtt, aztán azóta is csak araszolgat felfele. Bezzeg a kva KORS... :-(