Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #731873

Ez az Eli Lilly nagyon szépen teljesít.. Lorrilardot meg eladtam osztalék előtt, aztán azóta is csak araszolgat felfele.

Bezzeg a kva KORS... :-(