Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Janicroft Előzmény: #731870

Én az ÉMÁSZ-t ma lecseréltem Wizzair-re.

KORS nekem nem egyértelmű, tuti fog emelkedni, szerintem eltúlzott ez a dolog ami most megy a részvénnyel, láttunk már ilyet nagyon sokat.