Re: nincs cím 2015. május 29. 12:20 Janicroft Előzmény: #731870 Én az ÉMÁSZ-t ma lecseréltem Wizzair-re. KORS nekem nem egyértelmű, tuti fog emelkedni, szerintem eltúlzott ez a dolog ami most megy a részvénnyel, láttunk már ilyet nagyon sokat.