Re: nincs cím
matgab Előzmény: #731422LMT : ha nem is ma, de akkor 26 körül kellene legyen a cutoff date. Eladtam.
Ugyanilyen alapon eladom ideiglenesen a Lorrilard-ot is, viszont beszívtam már így is úgy is, mert az Eli Lilly már 05.14-én cutoff-olta az osztalékot... :-(