Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #731379

áhh, ilyen izraeli székhelyű brókercégben én nem bízom...:-)

Bár lehet, hogy most már túlütötték egy kicsit..Majd ha normalizálódik a helyzete, akkor sztem még mindig simán lehet majd duplázni is, akár ekkora esés utána, de zuhanó kő alá nem állunk önként...

Viszont a transoceant eladtam megint. 5% 2 nap alatt, az olaj meg egyre alacsonyabb csúcsokat csinál. Ettől függetlenül a transocean emelkedik és a seadrill zuhan. Szóval az óvatosság kedvéért inkább a hosszú hétvége előtt kidobtam.

Ma van az LMT-ben osztalékfizetési nap.

Ki kéne dobni, hogy ne kelljen a jövő évi SZJA-mban USA osztalékkal is foglalkozni...