Re: nincs cím 2015. május 8. 11:26 rbbj11 Előzmény: #730156 a lényeg, h. +24-ben adtad el Nem tudom mi történt veled, de miota kijöttel magyar posvänybol, elég szep hozamokat teszel el elég gyakran ;)